Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
In 2026 staat er opnieuw een mooie biertrail op het programma. Dit keer gaan we trailen op de grens tussen Nederland en België, rondom de Roovertsche Leij. We hebben een mooie route uitgezet door Gorp en Roovert. Uiteraard wordt er onderweg bier geproefd! Bovendien zou een trail geen trail zijn als we niet ook zouden zorgen voor wat lekkers te eten onderweg. Loop jij op 13 juni met ons mee?
Wat kan je verwachten? De biertrail Gorp en Roovert is een social / fun run. Dit betekent dat we gezamenlijk, als groep, door de bossen rennen. Het tempo zal rond de 6:30 min/km liggen. Er is géén tijdsregistratie! Bij je ticket is het volgende inbegrepen:
“ Een social trail van ongeveer 12km door natuurgebied de Roovertsche Leij. ”
- Start en finish bij de Roovertsche Leij; - Een mooie route van ongeveer 12km door natuurgebied Gorp en Roovert langs verschillende bierlocaties; - 5 proefglazen lokale bieren; - Versnaperingen onderweg; - Een sportief aandenken en een unieke medaille bij de finish; - Begeleiding door een biersommelier, garantie voor sterke bierverhalen; - Héél veel gezelligheid tijdens (én na) een ‘calorieneutraal’ uitje; - Nagenieten met nog meer bier tijdens de naborrel.
Voor wie?
Dit evenement is voor jong volwassenen, volwassenen en senioren.
Aanvangstijden
13 juni 2026
12:30 - 16:00 uur
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.