Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Geniet op zaterdagavond 28 juni tijdens een rondleiding door 't sfeervolle Zuiderzeedorp van zes verschillende Zuiderzeegerechtjes en bijpassende wijnen.
Amusetour Tijdens een uitgebreide rondleiding van een van de enthousiaste museumdocenten word je getrakteerd op een zestal amuses van groenten, vlees en vis, geïnspireerd op plekken en gerechten rond de voormalige Zuiderzee en het huidige IJsselmeer. Bijpassende wijnen (ook alcoholvrije opties) maken de gerechtjes af en staan garant voor een heerlijke rijkgevulde zomeravond in het Zuiderzeemuseum.
“ Zuiderzee Culinair ”
17:15 uur - Ontvangst in het museumrestaurant het Peperhuis met eerste amuse 17:45 uur - Start rondleiding in groepjes van maximaal 25 personen 21:30 uur - Einde programma.
Voor wie?
Dit evenement is voor jong volwassenen, volwassenen en senioren.
Aanvangstijden
28 juni 2025
17.15-21.30 uur
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.
Prijzen
De totaalprijs incl. entree, rondleiding, amuses en wijnen is € 85,- p.p. Met Museumkaart, Vriendenloterij VIP-kaart of voor Vrienden van het Zuiderzeemuseum: € 76,50 p.p. (kaart meenemen bij bezoek). Bestel je tickets online via de website van het museum! De sluitingsdatum is maandag 23 juni om 10.00 uur.