Tips
Home
Uitagenda
Dagje uit vandaag
Regio Eindhoven
Philips Museum
Musea in Nederland
>
Noord-Brabant
>
Eindhoven
10
Verrassend leuk.
Voor ouderen is het leuk vanwege de nostalgische herkenning, en voor jongeren om te zien hoe apparaten vroeger waren, bv. De radio. Ik was hier in 2017. ..
C. Gabriëlse, 2019
4 reviews |
Lees verder
Vanwege COVID-19 zijn alle musea t/m 2 maart 2021 gesloten. Check de website van de locatie zelf voor actuele informatie hierover.
Lees hier
meer over de Coronamaatregelen
Waarom vinden anderen dit leuk?
Leuk met je partner
Leuk met oudere kinderen
Leuk met jonge kinderen
Top omgeving: 7 andere uitjes binnen 1 km
Voeg een review toe
Bewaar in Mijn Uitjes
Bewaard door 3 personen
vindt dit leuk
(33 stemmen)
88%
Stem nu ook
leuk
niet leuk
Wie kent het merk Philips niet? Maar weet jij ook hoe oud het merk is en welke uitvindingen er werden gedaan? Kom het allemaal te weten in dit museum! Leuk en reuze interessant voor jong en oud.
Het museum is te vinden op de plek waar Gerard Philips in 1891 de eerste gloeilampen maakte. In het interactieve museum maak je een reis door de tijd. Geniet na je bezoek van koffie, thee, frisdrank en gebak in het gezellige museumcafé.
Openingstijden
Tijdens schoolvakanties in het basisonderwijs (alle regio's) is het Philips museum op maandag geopend. Idem op 2e Paasdag en 2e Pinksterdag.
Controleer voor een bezoek altijd even de openingstijden op de website van de locatie zelf.
Bezoekersinformatie
Philips Museum
Emmasingel 31
5611 AZ Eindhoven
Telefoon: 040-2755183
Naar de website
Beoordelingen van Philips Museum
4 reviews
|
Voeg een review toe
Philips Museum
scoort een
8,8
uit
10
op basis van
33
stemmen en
4
reviews.
10
"Verrassend leuk."
C. Gabriëlse
uit Westkapelle | 1 februari 2019
Voor ouderen is het leuk vanwege de nostalgische herkenning, en voor jongeren om te zien hoe apparaten vroeger waren, bv. De radio. Ik was hier in 2017.
Bezocht in 2017, met partner.
Nuttig
8
"Overzichtelijk"
Jenneke
uit Nuenen | 4 januari 2019
Mooie terugblik hoe we vroeger honderd jaar of langer leefden. En hoe snel alles veranderd is van eerste radio tot medische apparatuur. Tot wat we nu om ons heen hebben. In het museum is veel herkenbaar. In vakantietijd is er veel te doen voor groot en klein.
Parkeren in de binnenstad is prijzig maar wel praktisch onder het museum.
Bezocht in 2018, met partner.
Nuttig
1 persoon vindt dit nuttig
9
"Erg leuk"
Hans van schaijk
uit Erp | 12 november 2017
Leuk interactief museum. Je krijgt een mooi beeld van philips. Zeer modern en mooi ingericht museum. De 'doe-zondagen' voor kinderen zijn echt fantastisch. Zelf knutselen met elektronica.
Bezocht in 2017, met jonge kinderen.
Nuttig
Meer reviews
8
"Leuk voor elke leeftijd"
Lagerwaard
uit Eindhoven | 6 oktober 2016
Geeft alle facetten van Philips weer. Leuk zijn de kamers met apparatuur uit de jaren 60 70 en 80. Ook het oude fabriekje en uitleg van de vrijwilliger was er leuk en leerzaam.
Bezocht in 2016, met oudere kinderen.
Nuttig
Uitgelicht
Promoot uw evenement
Krijg direct meer bezoekers. Lees verder ..
Ontvang de leukste Uittips voor de regio Eindhoven
BONUS: Download gratis ons e-book met de 7 leukste Uittips per provincie.
Vul je e-mailadres in en je ontvangt de bonus en de Uittips in je mailbox.
Stuur mij tips
Wij respecteren jouw e-mail privacy.
Ook interessant
Welke gevolgen heeft de lockdown voor...
Van Abbemuseum
Inkijkmuseum 'De verdwenen dorpen'
dino uitjes in Nederland
Toon meer musea
Adverteren
|
Evenement toevoegen
|
Contact
|
Disclaimer
|
Privacy
Ontvang nu de leukste Uittips bij jou in de buurt »