Inloggen

Activiteiten, evenementen of een dagje uit in Den Haag

Home > Zuid-Holland > Dagje uit in Den Haag
Direct naar overzicht met activiteiten in Den Haag »

Den Haag is een stad met Koninklijke allure, wereldberoemde theaters, kunst, cultuur en prachtige architectuur. Den Haag is ook winkelen en uitgaan in de binnenstad of lekker uitwaaien op Scheveningen of Kijkduin. In Den Haag valt altijd wat te beleven!
Ook voor een avondje uit naar het theater, een musical, een dansvoorstelling of een concert biedt deze stad tal van mogelijkheden.

Den Haag telt zo'n dertig musea, veel historische monumenten en bezienswaardigheden. Ook zijn er in elk jaargetijde voor jong en oud leuke attracties te bezoeken. Het hele jaar door vinden er evenementen en (gratis) festivals plaats, zoals Parkpop of de Haagsche Kunst- en antiekdagen.

Hieronder staan de activiteiten en evenementen die Den Haag u te bieden heeft.
Er op uit in de regio Den Haag

HPC Muziekcafé

Den Haag
8,6
HPC is een plek waar iedere popmuziekliefhebber op zijn plek is. Dit is een podium voor popmuzikanten uit de .. »
 
Toon info
32 personen vinden dit leuk

"Aanbevolen muziekpodium"

Pathé Scheveningen

Pathé Scheveningen

Scheveningen (Den Haag)
8,8
Vlakbij het strand en de boulevard van Scheveningen ligt Pathé Scheveningen. Het filmaanbod van Pathé bestaat .. »
 
Toon info
8
Leuke en gezellige ..
Deze vestiging in Scheveningen is ideaal. Je kan een bezoek combineren met .. »
S., 2019
1 review
Theater Diligentia

Theater Diligentia

Den Haag
9,6
In Theater Diligentia is voor iedere smaak veel te beleven! Van stand-up comedy, cabaret en kleinkunst tot .. »
 
Toon info
23 personen vinden dit leuk

"Fantastisch theater"

Musicon

Musicon

Den Haag
7,6
Van feestjes en dansavonden tot jamsessies en optredens. In Musicon beleef je het allemaal! Dit muziekcentrum .. »
 
Toon info
25 personen vinden dit leuk

"Erg goed muziekpodium"

Muzikantencafé De Pater

Den Haag
7,4
In Muzikantencafé De Pater kun je terecht voor een gezellige, muzikale avond. Er komen verschillende .. »
 
Toon info
26 personen vinden dit leuk

"Goed muziekpodium"

GEM - Museum voor actuele kunst

GEM - Museum voor actuele kunst

Den Haag
8,2
De tentoonstellingen van GEM bestaan uit nationale en internationale actuele beeldende kunst. Je kunt hier .. »
 
Toon info
23 personen vinden dit leuk

"Aanbevolen museum"

Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres
Theater de Vaillant

Theater de Vaillant

Den Haag
8,3
Theater de Vaillant is het centrum voor amateurkunst in Den Haag. Met amateurtoneel, muziek en dans.
 
Toon info
19 personen vinden dit leuk

"Aanbevolen theater"

17 personen vinden dit leuk

"Aanbevolen uitje"

Louwman Museum

Louwman Museum

Den Haag
8,3
Het Louwman Museum is een museum met de oudste privécollectie auto's. De collectie is door twee .. »
 
Toon info
9
Erg leuk
Fantastische collectie in een prachtig gebouw! Goede bereikbaarheid met .. »
Karin, 2020
4 reviews
Topstuk Gezicht op Den Haag - Jan van Goyen 1650-

Topstuk Gezicht op Den Haag - Jan van Goyen 1650-

Den Haag Centrum (Den Haag)
0,0 Vandaag, t/m 31 december
Het Gezicht op Den Haag vanuit het zuidoosten van Jan van Goyen (1650-1651) wordt voor een langere periode .. »
 
Toon info
Onlangs toegevoegd!

"Museum"

Uitagenda Den Haag »
Zoek op datum in de uitagenda

Gemeentes in de buurt van Den Haag


Ook interessant

Verrassend er op uit in Zuid-Holland
De 10 leukste theaters van Zuid-Holland
De 10 leukste actieve uitjes van Zuid-Holland
Wat te doen dit weekend?