Inloggen

Activiteiten, evenementen of een dagje uit in Den Haag

Home > Zuid-Holland > Dagje uit in Den Haag
Uitgelicht
Kogelhuls wordt kerkklok
HIIIT laat oorlogsmateriaal klinken als indringende muziek
Uitgelicht
Theater Peeriscoop in Gorinchem
Theater Peeriscoop
Gorinchem
reviews | % vindt dit leuk
Direct naar overzicht met activiteiten in Den Haag »

Den Haag is een stad met Koninklijke allure, wereldberoemde theaters, kunst, cultuur en prachtige architectuur. Den Haag is ook winkelen en uitgaan in de binnenstad of lekker uitwaaien op Scheveningen of Kijkduin. In Den Haag valt altijd wat te beleven!
Ook voor een avondje uit naar het theater, een musical, een dansvoorstelling of een concert biedt deze stad tal van mogelijkheden.

Den Haag telt zo'n dertig musea, veel historische monumenten en bezienswaardigheden. Ook zijn er in elk jaargetijde voor jong en oud leuke attracties te bezoeken. Het hele jaar door vinden er evenementen en (gratis) festivals plaats, zoals Parkpop of de Haagsche Kunst- en antiekdagen.

Hieronder staan de activiteiten en evenementen die Den Haag u te bieden heeft.
Er op uit in de regio Den Haag
Legoland® Discovery Centre Scheveningen

Legoland® Discovery Centre Scheveningen

Den Haag
0,0
Ben jij een echte Lego fan? Dan mag je een bezoek aan Legoland® Discovery Centre Scheveningen niet .. »
 
Toon info
Onlangs toegevoegd!

"Daguitje"

Nederlandse Bachvereniging - Bachs Inspiratie

Nederlandse Bachvereniging - Bachs Inspiratie

Den Haag
0,0 16 mei
Hoe kan tekst een componist inspireren? En wat gebeurt er als je drie componisten dezelfde poëzie geeft als .. »
 
Toon info
Onlangs toegevoegd!

"Muziekpodium"

17 personen vinden dit leuk

"Aanbevolen uitje"

Zwembad De Waterthor

Zwembad De Waterthor

Den Haag
9,0
Zwembad De Waterthor is natuurlijk de plek om recreatief (voor iedereen) te zwemmen. Daarnaast is het zwembad .. »
 
Toon info
26 personen vinden dit leuk

"Fantastisch uitje"

Een brug naar een gezonde buurt

Een brug naar een gezonde buurt

Den Haag Centrum (Den Haag)
0,0 12 t/m 30 mei
Van 12 t/m 30 mei verschijnt in het Atrium Den Haag een bijzondere ontmoetingsplek. In een interactieve .. »
 
Toon info
Onlangs toegevoegd!

"Museum"

Luuk Ransijn - Uitkijk - try out

Luuk Ransijn - Uitkijk - try out

Den Haag
0,0 2 mei
Na het winnen van de AKF Sonneveldprijs op het Amsterdams Kleinkunst Festival trok cabaretier Luuk Ransijn .. »
 
Toon info
Onlangs toegevoegd!

"Theater"

Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres
GEM - Museum voor actuele kunst

GEM - Museum voor actuele kunst

Den Haag
8,2
De tentoonstellingen van GEM bestaan uit nationale en internationale actuele beeldende kunst. Je kunt hier .. »
 
Toon info
23 personen vinden dit leuk

"Aanbevolen museum"

Zeeheldentheater

Zeeheldentheater

Den Haag
8,6
Het Zeeheldentheater, gelegen in het aantrekkelijke Haagse Zeeheldenkwartier, is er voor jong en oud. Beleef .. »
 
Toon info
19 personen vinden dit leuk

"Aanbevolen theater"

Panorama Mesdag

Panorama Mesdag

Den Haag
7,6
In Panorama Mesdag zie je het oudste panorama ter wereld, gemaakt door Hendrik Willem Mesdag, één van de .. »
 
Toon info
9
Fantastisch ..
Het lijkt net alsof je midden in de duinen staat. Je komt ogen te kort. Zo .. »
Joek, 2019
1 review
Parktheater Den Haag

Parktheater Den Haag

Den Haag
8,2
In Parktheater Den Haag, dat al sinds het begin van de vorige eeuw bestaat, bruist het van cultuur en kunst. .. »
 
Toon info
18 personen vinden dit leuk

"Aanbevolen theater"

Uitagenda Den Haag »
Zoek op datum in de uitagenda

Gemeentes in de buurt van Den Haag


Ook interessant

Verrassend er op uit in Zuid-Holland
De 10 leukste attracties van Zuid-Holland
De 10 leukste theaters van Zuid-Holland
8 x de leukste openluchtmusea in 2026