Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Wat kun je dit jaar onder andere verwachten in The Big Bike Film Night:
We ontdekken wat er gebeurt wanneer een klein Belgisch fietsmerk zijn vouwfiets en een moedige verkoper naar een 1.000 km lange gravelrace door Rwanda stuurt. Drie collega’s, één wild idee en een kleine fiets met een groot hart.
Een krachtig en inspirerend verhaal van een avontuurlijke activist die probeert het 24-uurs Guinness World Record downhill mountainbiken te breken om geld in te zamelen voor herbebossing rond Queenstown in Nieuw-Zeeland. Haar onvermoeibare poging verlegt niet alleen de grenzen van uithoudingsvermogen, maar wordt ook een krachtig symbool van veerkracht en betrokkenheid bij het milieu.
Een indrukwekkend verhaal over doorzettingsvermogen dat de uitdagingen en overwinningen laat zien van het dagelijks leven na een ingrijpende blessure, en hoe adaptief ontwerp een nieuwe weg vooruit mogelijk heeft gemaakt.
Een bikepacking-avontuur in Oman waarbij de dingen niet helemaal volgens plan verlopen.
En als afsluiter.. Deze charmante, grappige en hartverwarmende film laat ons geloven dat we allemaal de capaciteit hebben om onverwachte helden te zijn in ons eigen verhaal. Het publiek wordt teruggebracht naar het nostalgische tijdperk van de jaren 90, naar de hellingen van de meedogenloze Mont Ventoux in Zuid-Frankrijk, waar een epische strijd tussen twee giganten plaatsvindt.
“ Korte films - documentaires van over de wereld waarin de fiets, verhalen en avonturen centraal staan ”
We zien je graag bij de Premiere op zondag 20 september bij NatLab Eindhoven (tijdens de Brainport Bike Week).
Voor wie?
Dit evenement is voor jong volwassenen, volwassenen en senioren.
Aanvangstijden
Zondag 20 september 2026 Zondag 20 september 2026
Zaal open 30 min voor aanvang film.
2 voorstellingen:
Start Film 15.00 uur, pauze (15 min.), Einde Film 17.30 uur
of
Start Film 19.00 uur, pauze (15 min.), Einde Film 21.30 uur
De film is Engels gesproken en Nederlands ondertiteld
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.