Inloggen

Activiteiten, evenementen of een dagje uit in Den Haag

Home > Zuid-Holland > Dagje uit in Den Haag
Uitgelicht
Brew@theZoo – tickets!
Voor bierliefhebbers & vriendengroepen. 300+ bieren, live muziek. Boek nu je plek!
Uitgelicht
Boerderijfair in Gasselternijveen
Boerderijfair
Gasselternijveen
Morgen, 3 mei
Direct naar overzicht met activiteiten in Den Haag »

Den Haag is een stad met Koninklijke allure, wereldberoemde theaters, kunst, cultuur en prachtige architectuur. Den Haag is ook winkelen en uitgaan in de binnenstad of lekker uitwaaien op Scheveningen of Kijkduin. In Den Haag valt altijd wat te beleven!
Ook voor een avondje uit naar het theater, een musical, een dansvoorstelling of een concert biedt deze stad tal van mogelijkheden.

Den Haag telt zo'n dertig musea, veel historische monumenten en bezienswaardigheden. Ook zijn er in elk jaargetijde voor jong en oud leuke attracties te bezoeken. Het hele jaar door vinden er evenementen en (gratis) festivals plaats, zoals Parkpop of de Haagsche Kunst- en antiekdagen.

Hieronder staan de activiteiten en evenementen die Den Haag u te bieden heeft.
Er op uit in de regio Den Haag
Strand Scheveningen

Strand Scheveningen

Den Haag
0,0
Scheveningen is hét stadsstrand waar alles klopt: een imposante pier, een kilometerslange boulevard en een .. »
 
Toon info
Onlangs toegevoegd!

"Dagje strand"

ProDemos Bezoekerscentrum Binnenhof

ProDemos Bezoekerscentrum Binnenhof

Den Haag
9,0
Ooit op het Binnenhof in Den Haag geweest? Vanaf deze plaats wordt ons land al eeuwenlang bestuurd. Het .. »
 
Toon info
2 personen zijn hierin geïnteresseerd

"Fantastisch museum"

Dansen Stijldansen voor 50-plussers op live muziek

Dansen Stijldansen voor 50-plussers op live muziek

's-Gravenhage (Den Haag)
0,0 Morgen, 3 mei
In principe is er iedere 1e zondag van de maand is er stijldansen voor 50+ op live muziek van Frans Visser .. »
 
Toon info
Onlangs toegevoegd!

"Park"

Draden van ons Nederlandse slavernijverleden

Draden van ons Nederlandse slavernijverleden

Den Haag Centrum (Den Haag)
0,0 Vanaf 6 mei t/m 5 juni
Op uitnodiging van de gemeente Den Haag is van 6 mei t/m 5 juni in het Atrium Den Haag een wandkleed van 35 x .. »
 
Toon info
Onlangs toegevoegd!

"Museum"

Disney Quiz

Disney Quiz

Den Haag
8,9 17 mei
Een quiz volledig over de prachtige films van Disney. Denk jij het meeste te weten van de klassiekers of .. »
 
Toon info
8 personen vinden dit leuk

"Aanbevolen evenement"

Pathé Buitenhof

Pathé Buitenhof

Den Haag
7,6
Pathé Buitenhof ligt aan het plein Buitenhof in het centrum van Den Haag en grenst aan het Binnenhof. De .. »
 
Toon info
25 personen vinden dit leuk

"Erg goed theater"

Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres
Graven in de Keizerstraat

Graven in de Keizerstraat

Den Haag Centrum (Den Haag)
0,0 Vandaag, t/m 8 mei
De tentoonstelling Graven in de Keizerstraat van Archeologie gemeente Den Haag is te zien van 13 april t/m 8 .. »
 
Toon info
Onlangs toegevoegd!

"Museum"

Huis van het Boek

Huis van het Boek

Den Haag
9,3
Huis van het Boek (voorheen Museum Meermanno) is het oudste boekenmuseum van de wereld. Je komt hier meer te .. »
 
Toon info
26 personen vinden dit leuk

"Fantastisch museum"

Amare

Amare

Den Haag
0,0
In het kloppend hart van Den Haag, aan het Spuiplein, is Amare het nieuwe culturele knooppunt van de stad. .. »
 
Toon info
Onlangs toegevoegd!

"Muziekpodium"

Muzikantencafé De Pater

Den Haag
7,4
In Muzikantencafé De Pater kun je terecht voor een gezellige, muzikale avond. Er komen verschillende .. »
 
Toon info
26 personen vinden dit leuk

"Goed muziekpodium"

Uitagenda Den Haag »
Zoek op datum in de uitagenda

Gemeentes in de buurt van Den Haag


Ook interessant

Verrassend er op uit in Zuid-Holland
De 10 leukste muziekpodia van Zuid-Holland
De 10 leukste actieve uitjes van Zuid-Holland
Deze steden houden een museumnacht in 2026