Inloggen

Activiteiten, evenementen of een dagje uit in Den Haag

Home > Zuid-Holland > Dagje uit in Den Haag
Uitgelicht
Thermen Berendonck
✨ Weldadige wellnessbeleving met sauna’s & retreats → Beleef het
Uitgelicht
Light Nights in Ouwehands
Bewonder lichtgevende fantasiedieren in Ouwehands → Bestel je tickets
Uitgelicht
Direct naar overzicht met activiteiten in Den Haag »

Den Haag is een stad met Koninklijke allure, wereldberoemde theaters, kunst, cultuur en prachtige architectuur. Den Haag is ook winkelen en uitgaan in de binnenstad of lekker uitwaaien op Scheveningen of Kijkduin. In Den Haag valt altijd wat te beleven!
Ook voor een avondje uit naar het theater, een musical, een dansvoorstelling of een concert biedt deze stad tal van mogelijkheden.

Den Haag telt zo'n dertig musea, veel historische monumenten en bezienswaardigheden. Ook zijn er in elk jaargetijde voor jong en oud leuke attracties te bezoeken. Het hele jaar door vinden er evenementen en (gratis) festivals plaats, zoals Parkpop of de Haagsche Kunst- en antiekdagen.

Hieronder staan de activiteiten en evenementen die Den Haag u te bieden heeft.
Er op uit in de regio Den Haag
ProDemos Bezoekerscentrum Binnenhof

ProDemos Bezoekerscentrum Binnenhof

Den Haag
9,0
Ooit op het Binnenhof in Den Haag geweest? Vanaf deze plaats wordt ons land al eeuwenlang bestuurd. Het .. »
 
Toon info
2 personen zijn hierin geïnteresseerd

"Fantastisch museum"

Cirkels - jubileumconcert Leids Projectkoor

Cirkels - jubileumconcert Leids Projectkoor

Den Haag
0,0 8 november
Het Leids Projectkoor bestaat 35 jaar en zingt een groots opgezet programma met muziek uit vijf eeuwen, .. »
 
Toon info
Onlangs toegevoegd!

"Muziekpodium"

Museon

Museon

Den Haag
9,5
In dit leuke populairwetenschappelijk museum kun je meer te weten komen over de mens en zijn wereld en de .. »
 
Toon info
9
Erg leuk ..
Net naar het thema muziek geweest. Zoveel activiteiten en leerzame .. »
Renate, 2020
1 review
Pathé Buitenhof

Pathé Buitenhof

Den Haag
7,6
Pathé Buitenhof ligt aan het plein Buitenhof in het centrum van Den Haag en grenst aan het Binnenhof. De .. »
 
Toon info
25 personen vinden dit leuk

"Erg goed theater"

Zuiderstrandtheater

Zuiderstrandtheater

Den Haag
10,0
Bij het Zuiderstrandtheater geniet je in een bijzondere omgeving met uitzicht op de Scheveningse haven en de .. »
 
Toon info
9 personen vinden dit leuk

"Fantastisch theater"

Museum De Gevangenpoort

Museum De Gevangenpoort

Den Haag
7,3
Museum de Gevangenpoort is al 700 jaar oud. Lang was dit gebouw de Gevangenis van het Hof van Holland. Hier .. »
 
Toon info
19 personen vinden dit leuk

"Goed museum"

Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres
Strand Scheveningen

Strand Scheveningen

Den Haag
0,0
Scheveningen is hét stadsstrand waar alles klopt: een imposante pier, een kilometerslange boulevard en een .. »
 
Toon info
Onlangs toegevoegd!

"Dagje strand"

125 Jaar jeugdgezondheidszorg in Den Haag

125 Jaar jeugdgezondheidszorg in Den Haag

Den Haag Centrum (Den Haag)
0,0 5 t/m 12 november
In 2026 viert de jeugdgezondheidszorg een bijzondere mijlpaal: 125 jaar zorg voor de gezondheid en .. »
 
Toon info
Onlangs toegevoegd!

"Museum"

De Kinderwerkplaats

De Kinderwerkplaats

Den Haag
9,6
De Kinderwerkplaats is een bouw en techniek centrum waar kinderen vanaf 4 jaar spelenderwijs kunnen ontdekken .. »
 
Toon info
4 personen zijn hierin geïnteresseerd

"Fantastisch uitje"

Museum Beelden aan Zee

Museum Beelden aan Zee

Den Haag
10,0
Bezoek Museum Beelden aan Zee in Scheveningen en ontdek het bijzondere museumgebouw, ontworpen door architect .. »
 
Toon info
9 personen vinden dit leuk

"Fantastisch museum"

Uitagenda Den Haag »
Zoek op datum in de uitagenda

Gemeentes in de buurt van Den Haag


Ook interessant

Verrassend er op uit in Zuid-Holland
De 10 leukste muziekpodia van Zuid-Holland
De 10 leukste musea van Zuid-Holland
Gratis uitjes in november