Inloggen

Activiteiten, evenementen of een dagje uit in Den Haag

Home > Zuid-Holland > Dagje uit in Den Haag
Uitgelicht
Winterfair Orvelte 2026 in Orvelte
Winterfair Orvelte 2026
Orvelte
28 t/m 29 november
Attractiepark Duinrell in Wassenaar
Attractiepark Duinrell
Wassenaar
reviews | % vindt dit leuk
Direct naar overzicht met activiteiten in Den Haag »

Den Haag is een stad met Koninklijke allure, wereldberoemde theaters, kunst, cultuur en prachtige architectuur. Den Haag is ook winkelen en uitgaan in de binnenstad of lekker uitwaaien op Scheveningen of Kijkduin. In Den Haag valt altijd wat te beleven!
Ook voor een avondje uit naar het theater, een musical, een dansvoorstelling of een concert biedt deze stad tal van mogelijkheden.

Den Haag telt zo'n dertig musea, veel historische monumenten en bezienswaardigheden. Ook zijn er in elk jaargetijde voor jong en oud leuke attracties te bezoeken. Het hele jaar door vinden er evenementen en (gratis) festivals plaats, zoals Parkpop of de Haagsche Kunst- en antiekdagen.

Hieronder staan de activiteiten en evenementen die Den Haag u te bieden heeft.
Er op uit in de regio Den Haag
Strand Scheveningen

Strand Scheveningen

Den Haag
0,0
Scheveningen is hét stadsstrand waar alles klopt: een imposante pier, een kilometerslange boulevard en een .. »
 
Toon info
Onlangs toegevoegd!

"Dagje strand"

De Uithof

De Uithof

Den Haag
8,3
Skiën, snowboarden, schaatsen, wandklimmen, karten, ijshockeyen, spelen: Het is bij De Uithof allemaal .. »
 
Toon info
3 personen zijn hierin geïnteresseerd

Ruim 1.400.000 bezoekers per jaar.
Haags Historisch Museum

Haags Historisch Museum

Den Haag
10,0
In het Historische Museum aan de Hofvijver in Den Haag kun je terug in de geschiedenis. In dit gebouw kwamen .. »
 
Toon info
8
Informatief, goed ..
Uitstekende, informatieve rondleiding door dhr. Han Verlind die heden en .. »
F., 2022
1 review
Vredespaleis

Vredespaleis

Den Haag
0,0
Het Vredespaleis is misschien wel het meest gefotografeerde gebouw van Den Haag. In dit prachtige gebouw is .. »
 
Toon info
Onlangs toegevoegd!

"Daguitje"

HPC Muziekcafé

Den Haag
8,6
HPC is een plek waar iedere popmuziekliefhebber op zijn plek is. Dit is een podium voor popmuzikanten uit de .. »
 
Toon info
32 personen vinden dit leuk

"Aanbevolen muziekpodium"

Familiepark Drievliet

Familiepark Drievliet

Den Haag
9,2
Drievliet is een gezellig familiepark waar voor jong en oud wat te beleven is. Zo kun je een rit maken in .. »
 
Toon info
7
Heel erg leuk
Attracties staan niet ver uit elkaar, waardoor je geen grote afstanden .. »
S., 2022
4 reviews

Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres

Muziekcafé De Paap

Den Haag
7,8
Muziekcafé De Paap heeft een podium waar verschillende bandjes optreden. Het muziekcafé is gericht op .. »
 
Toon info
25 personen vinden dit leuk

"Erg goed muziekpodium"

Literatuurmuseum

Literatuurmuseum

Den Haag
7,6
Van manuscripten tot liefdesbrieven en van schrijversportretten tot dagboeken: de collectie van het .. »
 
Toon info
8
Erg leuk
De grote zaal is heel sfeervol ingericht. Leuk die laarzen van jan cremer! .. »
Han, 2021
1 review
Theater de Vaillant

Theater de Vaillant

Den Haag
8,3
Theater de Vaillant is het centrum voor amateurkunst in Den Haag. Met amateurtoneel, muziek en dans.
 
Toon info
19 personen vinden dit leuk

"Aanbevolen theater"

GEM - Museum voor actuele kunst

GEM - Museum voor actuele kunst

Den Haag
8,2
De tentoonstellingen van GEM bestaan uit nationale en internationale actuele beeldende kunst. Je kunt hier .. »
 
Toon info
23 personen vinden dit leuk

"Aanbevolen museum"

Uitagenda Den Haag »
Zoek op datum in de uitagenda

Gemeentes in de buurt van Den Haag


Ook interessant

Verrassend er op uit in Zuid-Holland
De 10 leukste attracties van Zuid-Holland
De 10 leukste theaters van Zuid-Holland
De mooiste corso's in Nederland 2026