Inloggen

Activiteiten, evenementen of een dagje uit in Amsterdam

Home > Noord-Holland > Dagje uit in Amsterdam
Meest populair
Westergasfabriek  in Amsterdam
Westergasfabriek
Amsterdam
92% vindt dit leuk
AmsterdamDirect naar overzicht met activiteiten in Amsterdam »

Amsterdam is een echte wereldstad en wereldwijd bekend om haar tolerante uitstraling. Deze tolerante sfeer is een broedplaats voor originele, gezellige, uitnodigende en vooruitstrevende activiteiten en evenementen.
Het is dan ook niet vreemd dat er zoveel te zien en te doen is op het gebied van muziek, musea, toneel, theater, cabaret en film. Ondanks deze toestroom van invloeden heeft Amsterdam wel steeds zijn eigen relaxte identiteit weten te behouden.

In de parken die Amsterdam rijk is (zoals het Vondelpark en het Amsterdamse Bos), worden regelmatig activiteiten georganiseerd. Maar ook voor ontspanning en sportieve bezigheden is dit de aangewezen plek.
De Amsterdamse grachten met zijn typische smalle straatjes en de bijzondere grachtenpanden mag je natuurlijk niet missen bij een bezoek aan Amsterdam.

Het uitgaansleven van deze aansprekende stad speelt zich vooral af in de binnenstad en rond de grachten. Maar ook verder daarbuiten kun je echt op z'n Amsterdams uitgaan.

Zie onderstaand overzicht voor uitgaanstips, activiteiten, evenementen of een leuk dagje uit in Amsterdam.
Er op uit in de regio Amsterdam
Museum Van Loon

Museum Van Loon

Amsterdam
9,3
In het hart van Amsterdam aan de Keizersgracht staat het woonhuis van de Amsterdamse regentenfamilie Van .. »
 
Toon info
2 personen zijn hierin geïnteresseerd

"Fantastisch museum"

Nederlandse Bachvereniging - Hohe Messe

Nederlandse Bachvereniging - Hohe Messe

Amsterdam
0,0 17 december
Subliem, bovenmaats, allesomvattend. Slechts superlatieven volstaan om Bachs Mis in b klein, de ‘Hohe Messe’, .. »
 
Toon info
Onlangs toegevoegd!

"Muziekpodium"

Westergasfabriek

Westergasfabriek

Amsterdam
9,2
De Westergasfabriek is dé ontmoetingsplek in Amsterdam. Het mooie stadspark en de historische .. »
 
Toon info
22 personen vinden dit leuk

"Fantastisch theater"

Het Huis van Aristoteles

Amsterdam
9,6
Het Huis van Aristoteles is een Kindermuseum waar je allerlei activiteiten kunt doen die de zintuigen op .. »
 
Toon info
23 personen vinden dit leuk

"Fantastisch museum"

M-Lab theater

M-Lab theater

Amsterdam
8,8
M-Lab wordt ook wel het laboratorium voor muziektheater genoemd. Hier vind je een heel nieuw .. »
 
Toon info
22 personen vinden dit leuk

"Aanbevolen theater"

Noorderparkbad

Amsterdam
9,0
Het Floraparkbad is een zwembad in Amsterdam-Noord met een binnen- en buitenbad. Een zwembad met voor elk wat .. »
 
Toon info
27 personen vinden dit leuk

"Fantastisch uitje"

Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres
Het PleinTheater

Het PleinTheater

Amsterdam
8,5
Het PleinTheater, aan het Sajetplein in Amsterdam Oost, is een professioneel podium voor kleinschalig .. »
 
Toon info
9
Erg leuk en ..
Is een klein theater met meerdere mogelijkheden van feest tot een private .. »
George, 2019
1 review
Questomatica Escape Room

Questomatica Escape Room

Amsterdam
0,0
Denk je in dat je de held bent van je eigen film. Alleen gebeurt het nu echt.. Evil invaders vernietigen en .. »
 
Toon info
Onlangs toegevoegd!

"Uitje"

De Brakke Grond

Amsterdam
9,2
De Brakke Grond is een boeiende en inspirerende plek om te zijn. Dit culturele centrum biedt voorstellingen .. »
 
Toon info
22 personen vinden dit leuk

"Fantastisch theater"

Tolhuistuin

Tolhuistuin

Amsterdam
9,1
Tolhuistuin ligt op een prachtige locatie. Hier kun je theater, muziek, beeldende kunst en film op een .. »
 
Toon info
20 personen vinden dit leuk

"Fantastisch theater"

Uitagenda Amsterdam »
Zoek op datum in de uitagenda

Gemeentes in de buurt van Amsterdam


Ook interessant

Verrassend er op uit in Noord-Holland
De 10 leukste actieve uitjes van Noord-Holland
Toerist in eigen land - Ontdek Volendam, Edam en Marken
Lichtfestivals - Beleef een magische avond uit