Inloggen

Activiteiten, evenementen of een dagje uit in Den Haag

Home > Zuid-Holland > Dagje uit in Den Haag
Uitgelicht
Speeltuinvereniging Schiewijk in Rotterdam
Speeltuinvereniging Schiewijk
Rotterdam
reviews | % vindt dit leuk
Middeleeuwse Kermis in Appelscha
Middeleeuwse Kermis
Appelscha
13 september
Direct naar overzicht met activiteiten in Den Haag »

Den Haag is een stad met Koninklijke allure, wereldberoemde theaters, kunst, cultuur en prachtige architectuur. Den Haag is ook winkelen en uitgaan in de binnenstad of lekker uitwaaien op Scheveningen of Kijkduin. In Den Haag valt altijd wat te beleven!
Ook voor een avondje uit naar het theater, een musical, een dansvoorstelling of een concert biedt deze stad tal van mogelijkheden.

Den Haag telt zo'n dertig musea, veel historische monumenten en bezienswaardigheden. Ook zijn er in elk jaargetijde voor jong en oud leuke attracties te bezoeken. Het hele jaar door vinden er evenementen en (gratis) festivals plaats, zoals Parkpop of de Haagsche Kunst- en antiekdagen.

Hieronder staan de activiteiten en evenementen die Den Haag u te bieden heeft.
Er op uit in de regio Den Haag
Filmhuis Lumen

Filmhuis Lumen

Delft
9,0
Filmhuis Lumen in Delft is een bioscoop met een gevarieerd filmprogramma. Het filmaanbod is zowel op .. »
 
Toon info
8
Erg gemoedelijk en ..
Hier een film kijken is nog echt een film 'genieten'. De vrijwilligers .. »
Ruud, 2019
1 review
Museum Swaensteyn

Museum Swaensteyn

Voorburg
9,2
Prachtige kunstwerken van vroeger en nu. In Museum Swaensteyn kijk je je ogen uit. Het museum besteedt .. »
 
Toon info
2 personen zijn hierin geïnteresseerd

"Fantastisch museum"

Huis Van Meerten

Huis Van Meerten

Delft
0,0
De parel van Delft! Ontdek de vele gezichten van het bijzondere huis van de bouwer-eigenaar en industrieel .. »
 
Toon info
Onlangs toegevoegd!

"Museum"

Zwembad De Fluit

Zwembad De Fluit

Leidschendam
7,9
Van harte welkom bij zwembad de Fluit. In deze gezellige binnen accommodatie kun je op alle dagen van de week .. »
 
Toon info
6
Informatie klopt ..
In 2016 is er een nieuw zwembad gebouwd. Er is nu geen subtropisch .. »
Ferry, 2019
1 review
Het Veur Theater

Het Veur Theater

Leidschendam
8,8
Het Veur Theater is gevestigd in het pand van het voormalige Theater Camuz. Het theater bevindt zich in de .. »
 
Toon info
23 personen vinden dit leuk

"Aanbevolen theater"

Medisch Farmaceutisch Museum De Griffioen

Medisch Farmaceutisch Museum De Griffioen

Delft
8,3
Dit museum is te vinden in het oude centrum van Delft. Je kunt hier een mooie verzameling oude medische en .. »
 
Toon info
24 personen vinden dit leuk

"Aanbevolen museum"

Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres
Museum Prinsenhof Delft

Museum Prinsenhof Delft

Delft
9,1
- Op 6 januari 2025 sluit Museum Prinsenhof Delft tijdelijk de deuren voor een grondige verbouwing. Museum .. »
 
Toon info
10
Prachtig
Een prachtige tentoonstelling met schilderijen over Delft. Geschilderd .. »
Sylvia, 2019
1 review
Vermeer Centrum Delft

Vermeer Centrum Delft

Delft
8,4
Het Vermeer Centrum is een informatiecentrum over het leven en werk van de Delftse schilder Johannes Vermeer .. »
 
Toon info
2 personen zijn hierin geïnteresseerd

"Aanbevolen museum"

Huygens Museum

Huygens Museum

Voorburg
0,0
Het Huygens Museum bestaat uit twee historische locaties in Voorburg: Hofwijck en Notarishuis. Het museum .. »
 
Toon info
Onlangs toegevoegd!

"Museum"

Microtheater

Microtheater

Delft
9,3
Het Microtheater is een theater in het centrum van Delft. Het Microtheater is sinds vele jaren het onderkomen .. »
 
Toon info
25 personen vinden dit leuk

"Fantastisch theater"

Uitagenda Den Haag »
Zoek op datum in de uitagenda

Gemeentes in de buurt van Den Haag


Ook interessant

Verrassend er op uit in Zuid-Holland
De 10 leukste muziekpodia van Zuid-Holland
De 10 leukste attracties van Zuid-Holland
Festivals in augustus 2026