Inloggen

Activiteiten, evenementen of een dagje uit in Den Haag

Home > Zuid-Holland > Dagje uit in Den Haag
Uitgelicht
Naar Brew@theZoo in juni?
350+ bieren, brouwers en safari in Beekse Bergen! Bestel nu je tickets
Uitgelicht
Ouwehands Dierenpark 🐾
Bezoek het koalajong en pandajong in Rhenen. Bestel nu tickets.
Uitgelicht
Direct naar overzicht met activiteiten in Den Haag »

Den Haag is een stad met Koninklijke allure, wereldberoemde theaters, kunst, cultuur en prachtige architectuur. Den Haag is ook winkelen en uitgaan in de binnenstad of lekker uitwaaien op Scheveningen of Kijkduin. In Den Haag valt altijd wat te beleven!
Ook voor een avondje uit naar het theater, een musical, een dansvoorstelling of een concert biedt deze stad tal van mogelijkheden.

Den Haag telt zo'n dertig musea, veel historische monumenten en bezienswaardigheden. Ook zijn er in elk jaargetijde voor jong en oud leuke attracties te bezoeken. Het hele jaar door vinden er evenementen en (gratis) festivals plaats, zoals Parkpop of de Haagsche Kunst- en antiekdagen.

Hieronder staan de activiteiten en evenementen die Den Haag u te bieden heeft.
Er op uit in de regio Den Haag
Het Nutshuis

Het Nutshuis

Den Haag
9,3
In Het Nutshuis staat lokale kunst en maatschappij centraal. Het is een ontmoetingsplek van jonge kunstenaars .. »
 
Toon info
25 personen vinden dit leuk

"Fantastisch theater"

Galerij Prins Willem V

Galerij Prins Willem V

Den Haag
7,7
Galerij Prins Willem V is een monumentaal museum boordevol oude meesters. De Galerij werd gebouwd door .. »
 
Toon info
30 personen vinden dit leuk

"Erg goed museum"

Draden van ons Nederlandse slavernijverleden

Draden van ons Nederlandse slavernijverleden

Den Haag Centrum (Den Haag)
0,0 Vandaag, t/m 5 juni
Op uitnodiging van de gemeente Den Haag is van 6 mei t/m 5 juni in het Atrium Den Haag een wandkleed van 35 x .. »
 
Toon info
Onlangs toegevoegd!

"Museum"

Museon

Museon

Den Haag
9,5
In dit leuke populairwetenschappelijk museum kun je meer te weten komen over de mens en zijn wereld en de .. »
 
Toon info
9
Erg leuk ..
Net naar het thema muziek geweest. Zoveel activiteiten en leerzame .. »
Renate, 2020
1 review
Topstuk Gezicht op Den Haag - Jan van Goyen 1650-

Topstuk Gezicht op Den Haag - Jan van Goyen 1650-

Den Haag Centrum (Den Haag)
0,0 Vandaag, t/m 31 december
Het Gezicht op Den Haag vanuit het zuidoosten van Jan van Goyen (1650-1651) wordt voor een langere periode .. »
 
Toon info
Onlangs toegevoegd!

"Museum"

Museum De Gevangenpoort

Museum De Gevangenpoort

Den Haag
7,3
Museum de Gevangenpoort is al 700 jaar oud. Lang was dit gebouw de Gevangenis van het Hof van Holland. Hier .. »
 
Toon info
19 personen vinden dit leuk

"Goed museum"

Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres
Theater PePijn

Theater PePijn

Den Haag
8,6
Theater PePijn heeft voor ieder wat wils. In het theater zijn veel genres vertegenwoordigd. Van cabaret, .. »
 
Toon info
19 personen vinden dit leuk

"Aanbevolen theater"

Laaktheater

Den Haag
9,3
Het Laaktheater heeft een toneel- en filmprogrammering voor jong en oud. Maar je vindt hier meer! Volg dans-, .. »
 
Toon info
13 personen vinden dit leuk

"Fantastisch theater"

Fotomuseum Den Haag

Fotomuseum Den Haag

Den Haag
7,8
Het Fotomuseum Den Haag is een museale instelling voor fotografie in Nederland. Per jaar organiseert het .. »
 
Toon info
5 personen zijn hierin geïnteresseerd

"Erg goed museum"

Madurodam

Madurodam

Den Haag
8,3
De leukste avonturen beleef je in Madurodam! Heh, sinds wanneer dan?! Jullie hebben toch alleen miniaturen? .. »
 
Toon info
6
Leuk maar veelste ..
Belachelijk druk voor tijdens corona, vaak niet mogelijk afstand te .. »
Demi, 2020
6 reviews
Uitagenda Den Haag »
Zoek op datum in de uitagenda

Gemeentes in de buurt van Den Haag


Ook interessant

Verrassend er op uit in Zuid-Holland
De 10 leukste muziekpodia van Zuid-Holland
De 10 leukste theaters van Zuid-Holland
10 x de leukste fairs en markten in mei 2026