Inloggen

Activiteiten, evenementen of een dagje uit in Den Haag

Home > Zuid-Holland > Dagje uit in Den Haag
Uitgelicht
Direct naar overzicht met activiteiten in Den Haag »

Den Haag is een stad met Koninklijke allure, wereldberoemde theaters, kunst, cultuur en prachtige architectuur. Den Haag is ook winkelen en uitgaan in de binnenstad of lekker uitwaaien op Scheveningen of Kijkduin. In Den Haag valt altijd wat te beleven!
Ook voor een avondje uit naar het theater, een musical, een dansvoorstelling of een concert biedt deze stad tal van mogelijkheden.

Den Haag telt zo'n dertig musea, veel historische monumenten en bezienswaardigheden. Ook zijn er in elk jaargetijde voor jong en oud leuke attracties te bezoeken. Het hele jaar door vinden er evenementen en (gratis) festivals plaats, zoals Parkpop of de Haagsche Kunst- en antiekdagen.

Hieronder staan de activiteiten en evenementen die Den Haag u te bieden heeft.
Er op uit in de regio Den Haag
Draden van ons Nederlandse slavernijverleden

Draden van ons Nederlandse slavernijverleden

Den Haag Centrum (Den Haag)
0,0 Vandaag, t/m 5 juni
Op uitnodiging van de gemeente Den Haag is van 6 mei t/m 5 juni in het Atrium Den Haag een wandkleed van 35 x .. »
 
Toon info
Onlangs toegevoegd!

"Museum"

Museon

Museon

Den Haag
9,5
In dit leuke populairwetenschappelijk museum kun je meer te weten komen over de mens en zijn wereld en de .. »
 
Toon info
9
Erg leuk ..
Net naar het thema muziek geweest. Zoveel activiteiten en leerzame .. »
Renate, 2020
1 review
Korzo theater

Korzo theater

Den Haag
9,6
Den Haag is weer een prachtig theater rijker. Met een spectaculaire verbouwing is het Korzo theater vanaf 1 .. »
 
Toon info
23 personen vinden dit leuk

"Fantastisch theater"

Operation Exit Escape Room

Operation Exit Escape Room

Den Haag
0,0
Operation Exit presenteert The Mansion: een unieke Escape Room midden in Den Haag. Lukt het jullie om alle .. »
 
Toon info
Onlangs toegevoegd!

"Uitje"

Museumhuis De Quack

Museumhuis De Quack

Den Haag Centrum (Den Haag)
0,0
Kom binnen in chique Haags wonen! Huis De Quack is één van de eerste chique ‘rijtjeshuizen’ van .. »
 
Toon info
Onlangs toegevoegd!

"Museum"

NEST

NEST

Den Haag
8,4
Nest is een kunstenaarsinitiatief met een vierhonderd m2 tentoonstellingsruimte waarin projecten worden .. »
 
Toon info
26 personen vinden dit leuk

"Aanbevolen museum"

Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres
Parktheater Den Haag

Parktheater Den Haag

Den Haag
8,2
In Parktheater Den Haag, dat al sinds het begin van de vorige eeuw bestaat, bruist het van cultuur en kunst. .. »
 
Toon info
18 personen vinden dit leuk

"Aanbevolen theater"

Huis van het Boek

Huis van het Boek

Den Haag
9,3
Huis van het Boek (voorheen Museum Meermanno) is het oudste boekenmuseum van de wereld. Je komt hier meer te .. »
 
Toon info
26 personen vinden dit leuk

"Fantastisch museum"

Theater PePijn

Theater PePijn

Den Haag
8,6
Theater PePijn heeft voor ieder wat wils. In het theater zijn veel genres vertegenwoordigd. Van cabaret, .. »
 
Toon info
19 personen vinden dit leuk

"Aanbevolen theater"

Topstuk Gezicht op Den Haag - Jan van Goyen 1650-

Topstuk Gezicht op Den Haag - Jan van Goyen 1650-

Den Haag Centrum (Den Haag)
0,0 Vandaag, t/m 31 december
Het Gezicht op Den Haag vanuit het zuidoosten van Jan van Goyen (1650-1651) wordt voor een langere periode .. »
 
Toon info
Onlangs toegevoegd!

"Museum"

Uitagenda Den Haag »
Zoek op datum in de uitagenda

Gemeentes in de buurt van Den Haag


Ook interessant

Verrassend er op uit in Zuid-Holland
De 10 leukste attracties van Zuid-Holland
De 10 leukste muziekpodia van Zuid-Holland
Wat te doen dit weekend?